Výprodej skladových zásob | Slevy až 60 % na lyže, snowboardy a splitboardy z minulých sezón
Vyberte svou polohu

Rossignol Rossignol Blackops 98 23/24

Tento produkt není skladem

Tento produkt není v současné době skladem nebo je prodej ukončen. Kontaktujte náš zákaznický servis pro alternativu nebo odhad dodání.
Na zákaznickou podporu
Showroom pick code QR

Showroom pick code

Scan with the pick app

Vlastnosti

Úroveň

Beginner
Licht gevorderd
Gevorderd
Vergevorderd
Expert

Charakter

Soft & Playful
←
•
→
Stiff & Aggressive

Oblouky

Short
Medium
Long
Důležité informace
Sezóna 2023-2024
Ski Niveau Gevorderd, Vergevorderd, Expert
Radius 19m @ 182
Ski-Afmeting (voor-midden-achter) 131-98-121

Ve zkratce

Rossignol Blackops jsou hravé all-mountain lyže inspirované freestylem. Tato lyže s tvarem inspirovaným rockered twin-tipem podněcuje kreativitu ve všech druzích terénu. Vlhkou a stabilní jízdu na tvrdším sněhu zajišťuje high-tech konstrukce jádra.

Podrobně

Rocker Camber Rocker
Lyže se snadno zatáčí díky náběhu na špičce i patce. Díky camberu pod nohou poskytuje pas lyže přilnavost na tvrdším sněhu. Na lyžích s tímto profilem se rádo jezdí z více vycentrovaného postoje a..

Dřevěné jádro
Jádro se skládá ze speciálně vybraných druhů dřeva, které jsou v různém složení laminovány do pevného jádra. Díky tomu mají konstruktéři kontrolu nad všemi vlastnostmi lyže.

Konstrukce bočnic
Vrstva PU, která utěsňuje vrstvenou konstrukci lyže na boku a dodává jí pevnost. Lyže s boční konstrukcí jsou obecně stabilnější v rychlosti, živější a odolnější.


Popis tohoto produktu byl automaticky přeložen. Kliknutím sem zobrazíte původní text.

Technické specifikace

Freeride 131 98 121
Tip & Tail Rocker
Technické

Charakteristiky

  1. Freeride
    Shape

    Freeride

    The shape of a freeride ski is designed for use off the piste. Its wider platform provides more flotation in soft and deep snow, while helping the ski remain stable and controlled in variable snow conditions.

  2. Tip & Tail Rocker
    Profil

    Tip & Tail Rocker

    A Tip & Tail Rocker profile has an earlier-rising tip and tail with camber underfoot. This makes the ski easier to turn and increases versatility in soft and variable snow.

  3. Tuhý
    Flex

    Tuhý

    Flexes less easily and therefore requires more technique and input from the skier. It provides more support, precision and composure at higher speeds and under heavier loads.

  4. Medium
    Radius

    Medium

    With a radius of 19m @ 182, this ski offers a good balance between easy turn initiation and stability at speed. It feels predictable in short to medium-length turns and remains stable as the pace increases.

Tabulka velikostí

Technical Details Rossignol Blackops 98
Size162172182192
Tip width(mm)131131131131
Waist width(mm)98989898
Tail width(mm)121121121121
Radius - Sidecut(m)14171922
Weight per ski(g)1800190020002200